Kodukord

Palume igal broneerijal Mängumaa kodukord läbi lugeda. Kodukord on paika pandud ikka selleks, et peod sujuksid kenasti ja turvaliselt. Loodame, et kasutate Sõbra Mängumaad heaperemehelikult ning järgite kõiki ohutusnõudeid ja soovitusi, mida mängumaa töötajad Teile jagavad. Kuna Teie peo ajaks ei jää mängumaa personali koha peale, on eriti oluline, et mõistate mängumaa kodukorras kehtestatud punkte ja järgite neid. Täname!

KODUKORD:

1. Mängumaale pääseb ürituse korraldaja sisse 15-20 MINUTIT enne peo algust.

* Saabumisel palume allkirjastada ruumide kasutamise lepingu.

2. RUUM TULEB VABASTADA TÄPSELT BRONEERITUD AJA LÕPPEDES! Mängumaa töötaja saabub ruumi korrastama täpselt broneeritud aja lõppedes.Related image

3.PALUME MÄNGUMAA RUUM ÜLE ANDA SARNASES SEISUS NAGU SEE OLI TEIE SAABUDES. KORRASTAMATA RUUMI EEST OLEME SUNNITUD KÜSIMA LISATASU 17 EUR.

Kui teil ei ole tellitud koristusteenust (17 eur), siis palun alustage ruumi korrastamise ja laua puhastamisega 10-15 min. enne peo lõppu!

*Peske ja kuivatage enda kasutatud nõud (võite jätta puhtad nõud köögiletile, paneme need ise tagasi omale kohale)

*Toidujäägid, ühekordsed nõud ja topsid visata prügikasti (varu-prügikotid on köögi ülemises sahtlis)

*Puhastada lauad ning põrandalt korjata üles praht.

*Mänguasjad ja kostüümid sättida tagasi oma kohtadele.

*Palun pühkida köögiala põrandalt suurem praht kokku!

Lisatasu eest (17 eur) saab tellida täieliku koristusteenuse ka mängumaa poolt, sellest ette teatades enne ürituse algust. Sel juhul saate lahkuda broneeritud aja lõppedes koos külalistega ning ei pea muretsema nõudepesu ega ruumi korrastamise pärast.

4. Mängualal tohib olla ainult sokkides! Tervisekaitse nõuetel ei ole paljajalu või välisjalanõudes mängumaal viibimine lubatud.

5. SÖÖMINE ja JOOMINE TOIMUB VAID KÖÖGIALAL! Mänguplatsile ja batuudile koos toidu ega joogiga minna ei tohi.

6. Mängumaa ruumidesse on keelatud kaasa võtta ja tarbida alkohoolseid jooke. Samuti on siseruumides ja keelatud suitsetamine.

7. Lisatasu eest on võimalik tellida toidud peolauale mängumaa poolt. Sellisel juhul on meie poolt ka temaatilised ühekordsed nõud ja laua koristus peale pidu. Alles jäänud toidud võite endale kaasa pakkida.

https://sobramangumaa.ee/peolaud/

8. Mängumaal on kasutamiseks erinevaid nõusid: 2 morsikannu, plastmassist värvilised joogitopsid ( u 24tk), söögiriistad (kahvlid, lusikad, noad u. 20-le),  suur ja väike nuga,  tordilabidad, 2-3 lõikelauda, mitmeid erinevaid kandikuid ja vaagnaid, plastmassist väikseid ja suuri kausse, plastikust koogitaldrikud  ning kohvitassid. (Palume nõud peale kasutamist pesta  ning kuivatada). Mängumaal on olemas ka lillevaas.

9. Mängumaal on olemas veekeetja, kohvimasin, mikrolaineahi, külmik.  Kaasavõetud toidud ja tordi saab mängumaal viibimise ajaks panna külmkappi. Peale peo lõppu palun külmikust toidud kaasa võtta! Maha unustatud toidud visatakse ära enne järgmise peo algust. NB! Külmik on tavaliste mõõtmetega, nagu kodune külmkapp. Tasub arvestada, kui plaanite tordi tellida, et tort ikka külmkappi ära mahuks.

     * Kui olete midagi mängumaale maha unustanud, palun helistage võimalikult ruttu, et kokku leppida aeg, mil saate asjadele järele tulla.

10. Väikelapsed alla 3 eluaasta tohivad mängumaal olla vaid täiskasvanu saatel ja jälgimisel. Suur batuut ei ole mõeldud alla 3 aastastele lastele.  3-5 a lapsed võivad olla batuudil ainult täiskasvanu järelvalve all. Samuti palume vaid vanemate juhendamisel kasutada muusikakeskust ja X-boxi mänge.

11. Batuudile minnes eemaldada enda küljest kõik teravad esemed, mis võiksid batuuti lõhkuda (ehted, peavõrud, juukseklambrid, võtmed, jms)! Batuudi taha õhukompressori juurde minna ei tohi. Batuudile ei tohi minna koos söögi ega mänguasjadega. Batuudi kasutamise reeglid on ka täpsemalt kirjas köögiala seina peal. Palun tutvuge nendega enne batuudi kasutamist!

12. Palume lapsevanematel selgitada lastele ohutusreegleid enne peo algust. (Batuudil ei rüsele, ei tõugi, ei ole lubatud ronida üle välimiste batuudipiirete või turnida turvakatete peale,  ei tohi hüpata liumäest alla, batuudile ei lähe mänguasjade, söögi ja joogiga). Ohutuks ülempiiriks peame 5-6 last korraga batuudil.  Selgitage kohe peo alguses lastele, et batuudi liumäest tuleb alla lasta ühekaupa ja tuleb vältida teistele otsa sõitmist ning batuudi taha minna ei tohi.

13. Aknaid võib vajadusel avada peo ajal ainult õhutusasendisse!

14. Pikad koridorid on küll head jooksurajad, kuid püüdke ikka lapsi peo ajal mängumaa ruumides hoida! Koridori kasutame vaid tualetti minekuks. Paluge lastel mitte väljuda Mängumaa koridorist väliskoridori.

15. Tahtlikult lõhutud mänguasjade, atraktsioonide ja tehnika eest nõutakse õiglast hüvitist. Mängumaa ruumi korrastamise käigus avastatud lõhutud asjade osas võtame teiega ühendust. Palun teavitage meid kohe, kui teie peo ajal midagi katki läks! Katkised asjad on ohtlikud ning need tuleb mängualalt eemaldada.

16. Mängumaa tuleb ürituse lõppedes isiklikult üle anda, mitte lahkuda enne koristaja saabumist! Kui soovite varem lõpetada, palun helistage! Endast maha jäetud segamini ja täiesti korrastamata ruumi eest saadame teile tagant järele 17 eurose koristusteenuse arve!

17. Mängumaal on mänguasjad ja atraktsioonid tinglikult jaotatud erivanuses laste jaoks. Pehmed suured klotisd, pealeistutavad autod sobivad alates 1. eluaastast.  Poemäng, nukumaja, legolaud, pealeistutavad autod ning rallimaja sobivad alates 3. eluaastast. Suur batuut alates 3. eluaastast vanemate jälgimisel! Ronimissein alates 6. eluaastast.

 18. LAPSEVANEMAD, PALUN VALVAKE LAPSI KOGU MÄNGUMAAL VEEDETUD AJA JOOKSUL! 

SELGITAGE LASTELE ENNE PEO ALGUST OHUTUSREEGLEID NING JÄLGIGE, ET NEID KA TÄIDETAKSE.

OLGE LASTE SUHTES TÄHELEPANELIKUD JA KUTSUGE NEID VAJADUSEL KORRALE. MÄRGAKE, KUI KEEGI VAJAB ABI! (esmaabi karbike plaastrite, sideme ja desinfitseerimisvahendiga on mikroahju peal)