Kuidas broneerida?

Kuidas broneerida interneti teel?

BRONEERIMISKALENDER on selleks kõige kiirem ja mugavam viis! Nii saame meie kätte enda jaoks vajalikud andmed ning Teie saate kindlad olla, et kalendrist soovitud aeg kuulub just Teile! Peale broneeringu tegemist keegi teine seda aega valida ei saa.

Palume Teil esmalt veenduda, et teete broneeringu ikka enda soovitud mängumaale! On esinenud juhtumeid, kus meie mängumaad on segi aetud sarnase nime/asukoha tõttu mõne teise mängumaaga. Oh seda segadust, kui avastate, et broneering on tehtud ühele ning külalised kutsutud teisele mängumaale! 🙂

Soovitan enne broneerima asumist läbi lugeda ka “nupukese” KODUKORD.

BRONEERIMISEKS

1. minge broneerimiskalendri peale, valige endale sobiv kuu (kuu nime kõrval nooleke liigub järgmiste kuu peale)

2. valige kuupäev, mis Teid huvitab. Klikkige sellel.

3. avanevad kõik sellel päeval broneerimiseks olevad ajad. Punase kirjaga ajad on broneeritud. Mustas kirjas ajad on vabad.

4. tehke linnuke enda soovitud kella-aja ette

5. avaneb ankeet broneeringu tegemiseks.

6. palun olge eriti hoolikas e-maili aadressi ja telefoni numbri kirjutamisel, et need saaks õigesti kirja! Muidu ei saa te meie kirju kätte!

7. lisainfolahtrisse saate kirjutada, kui soovite lisateenuseid tellida, täpsustada kella-aegu vms. Süsteem soovib, et lisainfolahtrisse oleks kindlasti midagi kirjutatud. Kui lisateenuseid ei soovi, kirjutage “ei soovi”.

8. tehke linnuke  “olen tutvunud kodukorraga” ette ja seejärel ka “I am not a robot” ette, veenmaks süsteemi, et broneeringu tegi ikka päris inimene. Seejärel KINNITAGE broneering. Ekraanile peaks ilmuma kinnitus, et broneering on edukalt edastatud ja teiega võetakse meili teel ühendust.

9. peakiste hetke pärast saama kinnitava e-maili, et teie broneering on meile kohale jõudnud.

10. nüüd jääme 3 päeva jooksul ootama Teie broneerimistasu 30 eurot.

Arveldusarve number:

Egelin OÜ (SEB)  EE901010220232403229; selgitusse broneerija nimi,  peo kuupäev

11. peale broneerimistasu laekumist saadame lõpliku broneeringu kinnituse ning pikema juhise, kuidas, kuhu ja mis kell tulla.

12. kui soovite broneeringut muuta või tühistada, võtke meiega ühendust!